1 153,98 ₴
Серія пневмоциліндрів двосторонньої дії з одностороннім штоком SC-MAL розроблена на базі стандартних пневмоциліндрів з круглої гільзою IS0 6432 (серія SC-MS). На відміну від стандартизованих пневматичні циліндри серія SC-MAL є розбірними, а тому можуть бути відремонтовані шляхом заміни комплектуючих (ущільнень, кришок і т. д.).
Модель SC-MS-16×50-S має діаметр поршня 16 мм, довжину ходу 50 мм, стандартний односторонній шток з хромованою вуглецевої сталі, магніт на поршні.
| Діаметр, мм | 16 |
| Дія | Двостороння |
| Робоче середовище | Повітря (після фільтра 40 мкм) |
| Діапазон робочого тиску | 1~9 бар |
| Макс. вхідний тиск | 12 бар |
| Приєднувальна різьба | M5 |
| Довжина ходу, мм | 50 |
| Діапазон робочих температур | -10~70 °C |
| Демпфірування | Демпферна шайба |
Ви можете замовити у нас цей же пневмоциліндр з діаметром поршня 16 мм з довжиною ходу до 500 мм.
Завантажити каталог PDF | Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | M5 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.9 МПа |
| Матеріал виробу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневмоциліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дія | Двостороння |
| Демпфірування | Демпферна шайба |
| Діаметр поршня | 16 мм |
| Довжина ходу | 50 мм |
| Магніт на поршні | Да |
| Матеріал гільзи | Анодований алюміній |
| Матеріал ущільнень поршня | NBR |
| Матеріал штока | Хромированная углеродистая сталь |