3 193 ₴
Відправка з 04 червня 2026Дані скалярні частотні перетворювачі для живлення підключаються до однофазної мережі 220 В і призначені для керування трифазними асинхронними двигунами 220 В.
Табл. — Вибір моделі частотних перетворювачів частоти серії ESD
| RS-485 | Модель частотного перетворювача | Потужність живлення до В⋅А | Вхідний струм, А | Вихідний струм, А | Адаптивний двигун, кВт |
| + | SPLC-ESD2-0R25G2 | 3,0 | 2,3 | 1,6 | 0,2 |
| - | SPLC-ESD-0R4G2 | 3,8 | 3,2 | 2,1 | 0,4 |
| + | SPLC-ESD2-0R4G2 | 3,8 | 3,2 | 2,1 | 0,4 |
| - | SPLC-ESD-0R75G2 | 5,6 | 4,0 | 3,7 | 0,75 |
| + | SPLC-ESD2-0R75G2 | 5,6 | 4,0 | 3,7 | 0,75 |
| + | SPLC-ESD2-1R1G2 | 9,9 | 8,3 | 5,5 | 1,1 |
| Параметр | Характеристики | |
| Харчування | Кількість вхідних фаз | 1 фаза |
| Вхідна напруга | 220 В (200...240 В) | |
| Вхідна частота | 50/60 Гц | |
| Управління | Метод управління | Скалярний управління V/F |
| Діапазон вихідної напруги | 0...220 В | |
| Діапазон частоти | 0...99 Гц | |
| Входи-виходи | Аналоговий вхід | 1 аналоговий вхід, підтримує сигнал по напрузі 0...5 В |
| Багатофункціональний термінал | 5 дискретних входів, рівень сигналу 0...10 В, активний мінімум 5 мА | |
| Цифровий вихід | 1 цифровий вихід відкритий колектор, програмований вихід | |
| RS-485 | Не підтримується (якщо необхідний, див. аналогічну модель ESD2) |
|
| Функції | Режим розгону/гальмування | Лінійний розгін/гальмування постійним струмом за встановлений час |
Ми не тільки продаємо частотні перетворювачі, але і збираємо шафи з ними, проектуємо системи управління верстатами з ЧПУ, автоматизовані виробничі лінії і постачаємо все необхідне обладнання. В нашому асортименті є дроселі змінного струму, фільтри для ПП, гальмівні резистори і модулі, контролери, панелі оператора, датчики, сервопривід і крокові двигуни, а також великий вибір пневматичної вибухобезпечного обладнання. Ми також виготовляємо нестандартне обладнання та деталі — пневмоциліндри під замовлення, кріплення і т. д.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Частота |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид керування | Скалярне |
| Вихідна напруга | 220 В/1 Фаза |
| Потужність | 0.4 Вт |
| Потужність кВт | 0,4 кВт |