
1 506 ₴
Серія пневмоциліндрів двосторонньої дії SC-DNG виготовлена за стандартом ISO 15552 (ISO 6431) з круглою гільзою з анодованого алюмінію, не закриває шпильки. Серія цілком взаємозамінна з циліндрами інших виробників, виготовленими за тим же стандартом. Модель SC-DNG-32×100-S має діаметр поршня 32 мм, довжину ходу 100 мм, стандартний односторонній шток з хромованою вуглецевої сталі, магніт на поршні.
Ми також можемо заощадити Ваш час і допоможемо підібрати за чужий кодуванні стандартний циліндр з нашого каталогу, надамо технічну специфікацію і відразу назвемо ціну.
| Діаметр, мм | 32 |
| Дія | Двостороння |
| Робоче середовище | Повітря (після фільтра 40 мкм) |
| Діапазон робочого тиску | 1~9 бар |
| Макс. вхідний тиск | 12 бар |
| Приєднувальна різьба | G 1/8" |
| Довжина ходу, мм | 100 |
| Діапазон робочих температур | -10~70 °C |
| Демпфірування, мм | 24 |
Ви можете замовити у нас цей же пневмоциліндр з прохідним і регульованим штоком; з гільзою закриває шпильки; з посиленим штоком з хромованої нержавіючої сталі; без магніту; з діаметром поршня 32, 40, 50, 63, 80, 100, 125 мм і довжиною ходу до 1500 мм.
Завантажити каталог PDF | Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 МПа |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневмоциліндр |