
8 947,98 ₴
Скалярний частотний перетворювач SPLC-NZE-2R2G2 виробництва Nietz призначений для керування асинхронними двигунами потужністю до 2,2 кВт із однією фазою 220В . До пристрою при необхідності може бути приєднаний трифазний двигун 220 В.
На лицьовій панелі пристрою знаходиться цифрова клавіатура, рукоятка потенціометра, LCD-екран та індикатори станів роботи. Цей блок можна від'єднати від частотного перетворювача та використовувати як виносний пульт керування (ціна частотного перетворювача вказана без роз'єму та кабелю для знімної панелі).
Задана частота може бути виставлена через меню приладу або налаштована обертанням вбудованого потенціометра, отримана за аналоговим сигналом або зв'язку RS-485. Перетворювач частоти серії NZE володіють найбільш оптимальним набором функцій для простого вольт-частотного V/F управління відцентровими насосами та вентиляторами малої потужності. SPLC-NZE-2R2G2 може самостійно здійснювати ПІД-регулювання тиску або температури за сигналом датчика, виконувати програму PLC з 16 заданих значень швидкості з тривалістю від 0 до 999.9 сек на крок, здійснювати поступовий розгін і гальмування, стрибок частоти JOG.
Перетворювачі SPLC-NZE-2R2G2 також підтримують різні захисти електродвигуна — від перегріву, перевантаження, перевищення струму і напруги, низької напруги, на випадок обриву фаз, сигналу датчика або лінії зв'язку RS485 і т.п.
Канали підключення:
SPLC-NZE-2R2G2 використовує скалярний метод керування V/F. Основні характеристики:
У нас Ви можете купити частотний скалярний перетворювач Nietz для асинхронних двигунів 1Ф/3Ф AC220V потужністю до 2,2 кВт SPLC-NZE-2R2G2 з доставкою в будь-який регіон України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Кількість дискретних виходів | 3 |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В/1 Фаза |
| Вбудований потенціометр | Да |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| ВхШхГ | 142x72x146 мм |
| Вхідна напруга | 1ф 220 В |
| Вихідна частота максимум | 400 Гц |
| Допустиме перевантаження на 1 хв | 16.5 А |
| ЄМ-фільтр | Немає |
| Інтерфейс RS-485 | Є RS-485 |
| Квадратичний закон керування U/f2 | Немає |
| Кількість дискретних входів | 6 DI |
| Кількість і тип аналогових входів | 2 AI: перший 0...20 мА або 0...10 В, другий 0...10 В |
| Кількість і тип аналогових виходів | 1 AO: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість релейних виходів | 2 реле ~250 В 3 А або -30 В 3 А |
| Кількість транзисторних виходів | 1 |
| Кількість встановлених швидкостей max | 15 |
| Лінійний закон керування U/f | Да |
| Напруга на виході | 1ф 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Номінальний вихідний струм | 11 А |
| Режим векторного керування без енкодера | Немає |
| Режим векторного керування з енкодером | Немає |
| Режим скалярного керування | Да |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Знімна панель | Да |
| Гальмівний резистор | Немає |
| Потужність кВт | 2,2 кВт |