10 096,32 ₴
Відправка з 04 червня 2026Скалярний частотний перетворювач SPLC-NZE-3R7G2 виробництва Nietz призначений для управління асинхронними двигунами потужністю до 3,7 кВт з однією фазою 220В.
На лицьовій панелі приладу знаходиться цифрова клавіатура, ручка потенціометра, LCD-екран та індикатори режимів роботи. Даний блок можна від'єднати від частотного перетворювача і використовувати як виносний пульт управління (ціна частотного перетворювача вказана без роз'єму та кабелю для знімної панелі).
Задана частота може бути виставлена через меню приладу або налаштована обертанням вбудованого потенціометра, отримана по аналоговому сигналу або по зв'язку RS-485. Перетворювач частоти серії NZE володіють найбільш оптимальним набором функцій для простого вольт-частотного V/F керування відцентровими насосами і вентиляторами малої потужності. SPLC-NZE-3R7G2 може самостійно здійснювати ПІД-регулювання тиску або температури по сигналу датчика, виконувати програму PLC з 16-ти заданих значень швидкості з тривалістю від 0 до 999.9 сек на крок, здійснювати поступовий розгін і гальмування, стрибок частоти JOG.
Перетворювачі SPLC-NZE-3R7G2 також підтримують різні захисту електродвигуна від перегріву, перевантаження, перевищення струму і напруги, низького напруги, на випадок обриву фаз, сигналу датчика або лінії зв'язку RS485 і т. п.
Канали підключення:
SPLC-NZE-3R7G2 використовується скалярний метод управління V/F. Головні характеристики:
У компанії "Спеціаліст" Ви можете купити скалярний частотний перетворювач Nietz для асинхронних двигунів 1Ф/3Ф AC220V потужністю до 3,7 кВт SPLC-NZE-3R7G2 з доставкою в будь-який регіон України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Кількість дискретних виходів | 3 |
| Потужність | 3.7 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В/1 Фаза |
| Вбудований потенціометр | Да |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| ВхШхГ | 183x100x137.6 мм |
| Вхідна напруга | 1ф 220 В |
| Вихідна частота максимум | 400 Гц |
| Допустиме перевантаження на 1 хв | 24.45 А |
| ЄМ-фільтр | Немає |
| Інтерфейс RS-485 | Є RS-485 |
| Квадратичний закон керування U/f2 | Немає |
| Кількість дискретних входів | 6 DI |
| Кількість і тип аналогових входів | 2 AI: перший 0...20 мА або 0...10 В, другий 0...10 В |
| Кількість і тип аналогових виходів | 1 AO: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість релейних виходів | 2 реле ~250 В 3 А або -30 В 3 А |
| Кількість транзисторних виходів | 1 |
| Кількість встановлених швидкостей max | 15 |
| Лінійний закон керування U/f | Да |
| Напруга на виході | 1ф 220 В |
| Номінальна потужність | 3.7 кВт |
| Номінальний вихідний струм | 16.5 А |
| Режим векторного керування без енкодера | Немає |
| Режим векторного керування з енкодером | Немає |
| Режим скалярного керування | Да |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Знімна панель | Да |
| Гальмівний резистор | Немає |
| Потужність кВт | 3,7 кВт |