8 914,98 ₴
Відправка з 04 червня 2026Скалярний частотний перетворювач Nietz SPLC-NZS-1R5G2 призначений для управління насосами водопостачання, а також іншими асинхронними двигунами потужністю до 1,5 кВт при однофазному живленні змінного струму 220 В.
Даний скалярний перетворювач частоти має надійний корпус зі ступенем захисту IP65, який перешкоджає попаданню пилу і струменів води до друкованих платах приладу, що дозволяє встановлювати пристрій безпосередньо біля виконавчих механізмів в забрудненому середовищі. Ціна частотного перетворювача вказана з його комплектацією герметичними кабельними вводами, вхідним кабелем 1.8 м для підключення електроживлення, а також вихідним кабелем 1 м для підключення до двигуна.
На лицьовій панелі SPLC-NZS-1R5G2 розміщений РК-дисплей і індикатори. Дія деяких клавіш можна призначати індивідуально через меню, заблокувати.
Клемні колодки контуру управління:
Поддерживаемый SPLC-NZS-1R5G2 метод управления:
Основные технические параметры:
У нас вы можете купить скалярный частотный преобразователь Nietz для асинхронных моторов мощностью до 1,5 кВт SPLC-NZS-1R5G2 с напряжением питания 1ф AC220V с доставкой в любой регион Украины.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В/1 Фаза |
| Вбудований ПЛК | Да |
| Вбудований потенціометр | Немає |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| ВхШхГ | 122х188х134 мм |
| Вхідна напруга | 1ф 220 В |
| Вихідна частота максимум | 400 Гц |
| ЄМ-фільтр | Немає |
| Інтерфейс RS-485 | Є RS-485 |
| Кількість дискретних входів | 6 DI |
| Кількість і тип аналогових входів | 1 AI: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість і тип аналогових виходів | 2 AO: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість релейних виходів | 2 реле ~250 В 3 А або -30 В 3 А |
| Кількість транзисторних виходів | Немає |
| Кількість встановлених швидкостей max | 15 |
| Напруга на виході | 3ф 220 В |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Режим векторного керування без енкодера | Немає |
| Режим векторного керування з енкодером | Немає |
| Режим скалярного керування | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Знімна панель | Немає |
| Гальмівний резистор | Немає |
| Потужність кВт | 1,5 кВт |