63 000 ₴
Компресор повітряний 300 л/хв серії SCC-CM2.2-03 це готова до використання невелика пересувна компресорна установка з ресивером 60 л для стиснення повітря до 8 атмосфер. На відміну від інших моделей компресорів на ринку продуктивністю 0,3 кубів в хвилину цей компресор — гвинтовий, що вирізняється поміж поршневих високим ККД, можливістю безперервної роботи і низьким шумом.
Даний гвинтовий компресор може використовуватись як в промислових, так і в гаражних умовах, тому що живиться від побутової електромережі 1ф 220 В. Компресорний двигун — асинхронний, потужністю 2,2 кВт, встановлений на віброгасних опорах.

У компресорний блок пневмонагнітача SCC-CM2.2-03 входять всі необхідні запчастини для запуску та роботи, а усі компоненти є якісними і надійними:
| Модель | SCC-CM2.2-03 |
|---|---|
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Спосіб пуску двигуна | Прямий пуск |
| Режим роботи двигуна | Постійна швидкість |
| Швидкість двигуна | 2860 об/хв |
| Напруга живлення | 1 фаза 220 В |
| Продуктивність | 0.3 м3/хв |
| Тиск | 8 бар |
| Об'єм ресиверу | 60 л |
| Діаметр приєднання | G 1/2″ |
| Габаритні розміри | 990×440×960 мм |
| Вага | 92 кг |
Наша компанія "Спеціаліст" також пропонує Вам замовити різні супутні аксесуари до компресору SCC-CM2.2-03 з наших складів в Україні:
Наші гвинтові компресори Specialist знаходяться на складах у м. Львів та м. Кам'янське Дніпропетровської обл. Ви завжди можете замовити як саме компресорне обладнання, так і запчастини компресорів SCC-CM2.2-03 від заводу-виробника — ми є прямими імпортерами з Китаю і підтримуємо позиції на складах в Україні, що гарантує нашим клієнтам доступність та справедливі ціни.
Одноступінчастий компресор SCC-CM2.2-03 має приварену до ресиверу ручку і можливість встановлення колеса, що зробить його рухомим і зручним для перевезення. Колеса входять в комплект.
Електричний компресор на колесах з нагнітанням повітря 300 л/хв SCC-CM2.2-03 є професійним компресором для малого пневмоінструменту — пневмогайковертів, пістолетів для фарбування, піскоструминних пістолетів, шліфмашинок. Гвинтовий тип компресору може працювати БЕЗ зупинок і є незамінним для великих автомайстерень та СТО — він може живити пневматичні шиномонтажні станки для бортування колес, використовуватись для накачування шин будь-якого діаметру, оскільки вихідні 8 атмосфер можуть бути знижені через регулятор тиску до будь-якого потрібного значення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist |
| Тип ротативного компресора | Гвинтовий |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип ротативного компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Продуктивність | 0.3 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 60 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Ні |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Система охолодження компресора | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 2,2 кВт |