1 800,72 ₴
Пневморозподільники трилінійні двопозиційні 3/2 бістабільні SV-C-EE-32-06-DC24V мають двостороннє електрокерування 24 В постійного струму (дві котушки). На замовлення клієнта ми комплектуємо дані розподільники котушками 12 вольт, 24в, 110в, 220в.
Розмір отворів для підключень пневмолиний — G1/8". Пневматичний розподільник SV-C-EE-32-06-DC24V підходить для управління пневмоцилиндрами односторонньої дії при витраті не більше 600 нл/хв, вхідному тиску на лінії не більше 12 бар.

| Модель | SV-C⬜- EE- 32-06 |
SV-C⬜- EE- 32-08 |
SV-D⬜- EE- 32-08 |
SV-D⬜- EE- 32-08 |
SV-E⬜- EE- 32-15 |
| Кількість ліній | 3/2 | 3/2 | 3/2 | 3/2 | 3/2 |
| Ефективна площа перерізу | 14 мм2 (CV=0.78) |
16 мм2 (CV=0.89) |
25 мм2 (CV=1.39) |
30 мм2 (CV=1.67) |
50 мм2 (CV=2.79) |
| Приєднання вхід | G1/8" | G1/4" | G1/4" | G3/8" | G1/2" |
| Присоединение выход | G1/8" | G1/4" | G1/4" | G3/8" | G1/2" |
| Присоединение выхлоп | G1/8" | G1/4" | G1/4" | G3/8" | G1/2" |
| Номинальный расход | 600 нл/мин |
850 нл/мин |
1000 нл/мин |
1400 нл/мин |
2500 нл/мин |
| Рабочая среда | Воздух, тонкость фильтрации не менее 40 мкм | ||||
| Тип управления | Электропневматическое (пилотное), пневматическое (непосредственное) | ||||
| Диапазон рабочего давления | 1,5~8 бар | ||||
| Макс. входное давление | 12 бар | ||||
| Диапазон раб. температур | -5...+50 °С (при сухом воздухе без влаги) | ||||
| Напряжение питания | 12VDC (2.4W); 24VDC (3W); 24VAC (3.5VA), 110VAC (2.5VA); 220VAC (2.5VA) |
||||
| Допустимое изменение напр. питания | -15%...+10% | ||||
| Степень защиты, класс изоляции | IP65, класс F | ||||
| Макс. частота срабатывания | 3~5 циклов/сек | ||||
| Мин. время переключения | 0,05 сек | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Час спрацьовування | 0.05 сек |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневморозподілювач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Котушка | AC110V, AC220V, AC24V, DC12V, DC24V |
| Максимальний тиск на вході | 1.2 МПа |
| Тип управління | Двостороннє електрокерування |
| Число ліній/позицій | 3/2 |