2 486 ₴
Пневморозподільники пятилинейные двопозиційні 5/2 моностабильные SV-...-ES-52-06 мають пружинний повернення, що дає фіксоване положення при відсутності керуючого електричного сигналу. Для керування пневмо розподільник за запитом клієнта оснащують електромагнітною котушкою постійного струму 12 або 24 В або ж котушкою змінного струму на 24, 110 або 220 Вольт.
Вхідні-вихідні отвори мають внутрішню різьбу — G1/2". Даний пневматичний розподільник підходить для управління пневмоцилиндрами при витраті не більше 2500 нл/хв, вхідному тиску до 12 бар (1.2 МПа).

| Модель | SV-C⬜- ES- 52-06 |
SV-C⬜- ES- 52-08 |
SV-D⬜- ES- 52-08 |
SV-D⬜- ES- 52-10 |
SV-E⬜- ES- 52-15 |
| Кількість ліній | 5/2 | 5/2 | 5/2 | 5/2 | 5/2 |
| Ефективна площа перерізу | 14 мм2 (CV=0.78) |
16 мм2 (CV=0.89) |
25 мм2 (CV=1.39) |
30 мм2 (CV=1.67) |
50 мм2 (CV=2.79) |
| Присоединение вход | G1/8" | G1/4" | G1/4" | G3/8" | G1/2" |
| Присоединение выход | G1/8" | G1/4" | G1/4" | G3/8" | G1/2" |
| Присоединение выхлоп | G1/8" | G1/8" | G1/4" | G1/4" | G1/2" |
| Номинальный расход | 600 нл/мин |
850 нл/мин |
1000 нл/мин |
1400 нл/мин |
2500 нл/мин |
| Рабочая среда | Воздух, тонкость фильтрации не менее 40 мкм | ||||
| Тип управления | Одностороннее лектропневматическое (пилотное) | ||||
| Диапазон рабочего давления | 1,5...8 бар | ||||
| Макс. входное давление | 12 бар | ||||
| Диапазон раб. температур | -5...+50 °С (при сухом воздухе без влаги) | ||||
| Напряжение питания | 12VDC (2.4W); 24VDC (3W); 24VAC (3.5VA), 110VAC (2.5VA); 220VAC (2.5VA) |
||||
| Допустимое изменение напр. питания | -15%...+10% | ||||
| Степень защиты, класс изоляции | IP65, класс F | ||||
| Макс.частота срабатывания* | 5 циклов/сек | 3 циклов/сек | |||
| Мин. время переключения* | 0,05 сек | ||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневморозподілювач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Котушка | AC110V, AC220V, AC24V, DC12V, DC24V |
| Максимальний тиск на вході | 1.2 МПа |
| Тип управління | Одностороннє електрокерування |
| Число ліній/позицій | 5/2 |