518 ₴
Безконтактний індуктивний електричний датчик SPLC-SEN-TK-8N2B застосовується для виявлення наближення, контролю положення, підрахунку, визначення швидкості різних цільових об'єктів (металеві, пластикові і скляні предмети, вода, масло тощо). Відстань спрацьовування — 2 мм. Датчик має вигляд циліндра з зовнішньою метричною різьбою M8. Вихід — нормально відкритий транзисторний NPN, постійного струму ≤ 100 мА.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 10...30 В |
| Відстань спрацьовування | 2 мм |
| Тип виходу | Транзисторний NPN-вихід |
| Тип датчика | Індуктивний |
| Характер вихідного струму | DC (постійний струм) |
| Частота відгуку | ≤ 600 Гц |
| Чутливість | 0...1,6 мм |