Ціну уточнюйте
Безконтактний індуктивний електричний датчик SPLC-SEN-TK-18P8C застосовується для виявлення наближення, контролю положення, підрахунку, визначення швидкості різних цільових об'єктів (металеві, пластикові і скляні предмети, вода, масло тощо). Відстань спрацьовування — 8 мм. Датчик має вигляд циліндра з зовнішньою метричною різьбою M18. Вихід — нормально відкритий транзисторний PNP, постійного струму 200 мА.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 10...30 В |
| Відстань спрацьовування | 8 мм |
| Тип виходу | Транзисторний PNP-вихід |
| Тип датчика | Індуктивний |
| Характер вихідного струму | DC (постійний струм) |
| Частота відгуку | ≤ 200 Гц |
| Чутливість | 0...6,4 мм |