Ціну уточнюйте
Безконтактний ємнісний електричний датчик SE-SEN-TC-30P15C застосовується для виявлення наближення, контролю положення, підрахунку, визначення швидкості різних цільових об'єктів (металеві, пластикові і скляні предмети, вода, масло тощо). Відстань спрацьовування — 15 мм. Датчик має вигляд циліндра з зовнішньою метричною різьбою M30. Вихід — нормально відкритий транзисторний PNP, постійного струму 200 мА.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 12...30 В |
| Відстань спрацьовування | 15 мм |
| Тип виходу | Транзисторний PNP-вихід |
| Тип датчика | Ємнісний |
| Характер вихідного струму | DC (постійний струм) |
| Частота відгуку | ≤ 50 Гц |
| Чутливість | 0...12 мм |