Ціну уточнюйте
Безконтактний ємнісний електричний датчик SPLC-SEN-TC-18N8C застосовується для виявлення наближення, контролю положення, підрахунку, визначення швидкості різних цільових об'єктів (металеві, пластикові і скляні предмети, вода, масло тощо). Відстань спрацьовування — 8 мм. Датчик має вигляд циліндра з зовнішньою метричною різьбою M18. Вихід — нормально відкритий транзисторний NPN, постійного струму 200 мА.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 12...30 В, 150...250 В, 90...250 В |
| Відстань спрацьовування | 8 мм |
| Тип виходу | Двопровідної, Транзисторний NPN-вихід, Транзисторний PNP-вихід |
| Тип датчика | Ємнісний |
| Характер вихідного струму | AC (змінний струм), DC (постійний струм) |
| Частота відгуку | ≤ 50 Гц |
| Чутливість | 0...8 мм |