58,10 ₴/м
Поліамідна трубка призначена для проходження через неї стисненого повітря або інших рідин і газів, сумісних з матеріалом.

| Код | Наружный диаметр, мм | Внутренний диаметр, мм | Толщина стенок, мм | Рабочее давление, бар | Давление разрыва, бар | Мин. радиус изгиба, мм | Вес, г/мм | Длина в бухте, м |
| SF-EN 12/10 | 12 | 10 | 1 | 12 | 36 | 85 | 36.5 | 100 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 100 м |
| Кількість шарів | 1 |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний радіус вигину | 85 мм |
| Робочий тиск | 12 |
| Зруйнований тиск | 36 бар |