
1 654 ₴

Пневмоциліндр SC- ... З-40×100 — це пневматичний циліндр з діаметром поршня 40 мм і ходом штока 100 мм виготовлений за стандартом ISO 6430. За способом дії — двосторонньої дії з одностороннім штоком, з регульованим демпфіруванням, з магнітом на поршні.

| Діаметр поршня, мм | 32 | 40 | 50 | 63 | 80 | 100 | 125 | 160 | 200 |
| Приєднувальна різьба | G1/8" | G1/4" | G3/8" | G1/2" | G3/4" | ||||
| Максимальна довжина ходу, мм | 1000 | 1200 | 1500 | ||||||
| Демпфірування, мм | 20 | 26 | 45 | ||||||
| Дія | Двостороння | ||||||||
| Робоче середовище | Повітря (після фільтра 40 мкм) | ||||||||
| Діапазон робочого тиску | 1 9 бар... | ||||||||
| Макс.вхідний тиск | 12 бар | ||||||||
| Діапазон робочих температур | -10...70 | ||||||||
| Тип датчика | CS1-F, CS1-U з дод. кріпленням типу "SH" | ||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.9 МПа |
| Матеріал виробу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневмоциліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр поршня | 40 мм |
| Довжина ходу | 100 мм |
| Матеріал антифрикційного кільця | Фторопласт (PTFE) |
| Матеріал гвинта регулювання демпфування | Нікельована бронза |
| Матеріал втулки | Графитонаполненная бронза |
| Матеріал гільзи | Анодований алюміній |
| Матеріал демпферної манжети | NBR |
| Матеріал задньої кришки | Пофарбований алюміній |
| Матеріал магніту | PVC |
| Матеріал передньої кришки | Пофарбований алюміній |
| Матеріал поршня | Алюміній |
| Матеріал ущільнень поршня | NBR |
| Матеріал ущільнення штока | NBR |
| Матеріал ущільнення кришок (кільце) | NBR |
| Матеріал штока | Хромированная углеродистая сталь |