2 033 ₴

Пневмоциліндр SC-ADV-50×50 — це компактний короткоходовой пневматичний циліндр без вбудованого демпфера з діаметром поршня 50 мм і ходом 50 мм. За способом дії — двосторонньої дії з одностороннім штоком. Циліндри даного типу часто зустрічаються на обладнанні, зробленому в Китаї.

| Діаметр поршня, мм | 12 | 16 | 20 | 25 | 32 | 40 | 50 | 63 | 80 | 100 |
| Приєднувальна різьба | M5×0.8 | G1/8" | G1/4" | |||||||
| Дія | Двостороння, одностороння | |||||||||
| Робоче середовище | Повітря (після фільтра 40 мкм) | |||||||||
| Діапазон робочого тиску | 1 9 бар... | |||||||||
| Макс.вхідний тиск | 12 бар | |||||||||
| Діапазон робочих температур | -10...60 °С | |||||||||
| Демпфірування | Гумова шайба | |||||||||
| Тип датчика (для циліндра ADV з магнітом на поршні) | SC-GS1-G | |||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Діаметр | 50 мм |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 МПа |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневмоциліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр поршня | 50 мм |
| Довжина ходу | 50 мм |