
2 314 ₴

Пневмоциліндр SC-SDA-40×100 — це компактний короткоходовой пневматичний циліндр без вбудованого демпфера з діаметром поршня 40 мм і ходом 100 мм За способом дії — двосторонньої дії з одностороннім штоком. Магніт відсутня. Циліндри даного типу часто зустрічаються на обладнанні, зробленому в Китаї.

| Діаметр поршня, мм | 12 | 16 | 20 | 25 | 32 | 40 | 50 | 63 | 80 | 100 |
| Максимальна довжина ходу, мм | 60 | 100 | 120 | 130 | ||||||
| Приєднувальна різьба | M5×0.8 | G1/8" | G1/4" | G3/8" | ||||||
| Дія | Двостороння | |||||||||
| Робоче середовище | Повітря (після фільтра 40 мкм) | |||||||||
| Діапазон робочого тиску | 1 9 бар... | |||||||||
| Макс.вхідний тиск | 12 бар | |||||||||
| Діапазон робочих температур | -10...70 | |||||||||
| Демпфірування | Демпферна шайба | |||||||||
| Тип датчика (для циліндра SDA з магнітом на поршні) | CS1-G | |||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Діаметр | 40 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.9 МПа |
| Матеріал виробу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневмоциліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр поршня | 40 мм |
| Довжина ходу | 100 мм |