Ціну уточнюйте
Електромагнітні клапани WZ призначені для роботи з хімічно нейтральними газами і рідинами, можуть використовуватися в різних установках (наприклад, повітряно-плазмового різання), але найбільш часто їх купують як електромагнітні газові запірні клапани для напівавтоматів і автоматів зварювання.
Особливістю зварювальних клапанів WZ є надійний латунний корпус, його висока корозійна стійкість і здатність клапана витримувати високу температуру (до 90 °C) і тиск (до 8 бар) робочого середовища. Діаметр умовного прохідного перерізу становить 1,5 або 2,2 мм (залежно від моделі), щоб забезпечити оптимальний витрата захисного газу для зварювання.
За способом дії газовий клапан WZ є дволінійним двопозиційним нормально закритим клапаном (2/2 NC) і за відсутності напруги на електромагнітній котушці не пропускає газ до пальника. Клапан починає пропускати газ із входу на вихід по сигналу постійного струму і утримується у відкритому положенні до тих пір, поки не буде відключено електроживлення котушки.
| Конструкція | Дволінійний двопозиційний нормально закритий клапан з одностороннім електрокеруванням | |
| Матеріали | Бронза, NBR (VITON) | |
| Приєднання | B6 | 8 мм вход, 6.5 мм вихід |
| B8 | 8 мм | |
| Діапазон робочих температур | -5~80 °C (при сухому повітрі без вологи) | |
| Напруга живлення | DC 24V 50/60Hz | |
| Робоче середовище | Нейтральні гази і рідини | |
| Робочий тиск | Повітря | до 6 бар |
| Макс.тиск | Повітря | 8 бар |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Вид електромагнітного клапана | Непрямої дії (мембранний) |
| Діаметр умовного проходу | 1.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Матеріал корпусу клапана | Латунь |
| Матеріал ущільнення | VITON, NBR |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Робоче середовище | Газ, Повітря, Масло, Вода |
| Стан | Новий |
| Спосіб дії | НЗ (нормально закритий) |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Електричні параметри | |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під трубку | 6.5 мм, 8 мм |
| Тип струму | AC (змінний струм) |