1 567,50 ₴
Серія пневмоциліндрів двосторонньої дії з одностороннім штоком SC-MAL розроблена на базі стандартних пневмоциліндрів з круглої гільзою IS0 6432 (серія SC-MS). На відміну від стандартизованих пневматичні циліндри серія SC-MAL є розбірними, а тому можуть бути відремонтовані шляхом заміни комплектуючих (ущільнень, кришок і т. д.).
Модель SC-MAL-20×50-S має діаметр поршня 20 мм, довжину ходу 50 мм, стандартний односторонній шток з хромованою вуглецевої сталі, магніт на поршні.
| Діаметр, мм | 20 |
| Дія | Двостороння |
| Робоче середовище | Повітря (після фільтра 40 мкм) |
| Діапазон робочого тиску | 1~9 бар |
| Макс. вхідний тиск | 12 бар |
| Приєднувальна різьба | G 1/8" |
| Довжина ходу, мм | 50 |
| Діапазон робочих температур | -10~70 °C |
| Демпфірування | Демпферна шайба |
Ви можете замовити у нас цей же пневмоциліндр з діаметром поршня 20 мм з довжиною ходу до 500 мм.

| A | A1 | A2 | B | C | D | D1 |
| 131 | 122 | 110 | 40 | 70 | 21 | 12 |
| E | F | G | H | I | J | K |
| 28 | 12 | 16 | 20 | 12 | 6 | M8x1.25 |
| L | M | P | Q | R | R1 | S |
| 102 | 10 | 8 | 16 | 19 | 12 | 12 |
| U | V | W | X | AR | AX | AY |
| 29 | 8 | 6 | G1/8" | 7 | 33 | 29 |
Завантажити каталог PDF | Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спеціаліст |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 МПа |
| Мінімальний робочий тиск | 0.1 МПа |
| З'єднання | Різьбове |
| Тип | Пневмоциліндр |