
10 000 ₴
Відправка з 04 червня 2026Векторний частотний перетворювач Nietz SPLC-NZSV-0R7G4 призначений для управління асинхронними двигунами потужністю до 2,2 кВт при трифазному живленні змінного струму 380 В.
Даний векторний перетворювач частоти має надійний корпус зі ступенем захисту IP65, який перешкоджає попаданню пилу та струменів води до друкованих плат приладу, що дозволяє встановлювати пристрій безпосередньо біля виконавчих механізмів у забрудненому середовищі. Ціна частотного перетворювача вказана з вбудованими герметичними кабельними вводами, вхідним кабелем 1.8 м для підключення електроживлення, а також вихідним 1 м кабелем для підключення до двигуна.
На лицьовій панелі SPLC-NZSV-2R2G4 розміщено РК-дисплей та індикатори. Дія деяких клавіш можна призначати індивідуально через меню, заблокувати.
Входи-виходи контуру управління:
SPLC-NZSV-2R2G4 підтримує такі методи управління:
Основні технічні параметри:
У нас ви можете купити векторний частотний перетворювач Nietz для асинхронних двигунів потужністю до 2,2 кВт SPLC-SPLC-NZSV-2R2G4 з напругою живлення 3ф AC380V з доставкою в будь-який регіон України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 380 В/3 Фази |
| Вбудований ПЛК | Да |
| Вбудований потенціометр | Немає |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| Вхідна напруга | 3ф 380 В |
| Вихідна частота максимум | 400 Гц |
| ЄМ-фільтр | Немає |
| Інтерфейс RS-485 | Є RS-485 |
| Кількість дискретних входів | 6 DI |
| Кількість і тип аналогових входів | 1 AI: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість і тип аналогових виходів | 2 AO: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість релейних виходів | 2 реле ~250 В 3 А або -30 В 3 А |
| Кількість встановлених швидкостей max | 15 |
| Напруга на виході | 3ф 380 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Режим векторного керування без енкодера | Да |
| Режим векторного керування з енкодером | Немає |
| Режим скалярного керування | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Знімна панель | Немає |
| Гальмівний резистор | Немає |
| Потужність кВт | 2,2 кВт |