8 740 ₴
Векторний частотний перетворювач Nietz SPLC-NZSV-1R5G2 призначений для управління асинхронними двигунами потужністю до 1,5 кВт при однофазному живленні змінного струму 220 В.
Даний векторний перетворювач частоти має надійний корпус зі ступенем захисту IP65, який перешкоджає попаданню пилу і струменів води до друкованих платах приладу, що дозволяє встановлювати пристрій безпосередньо біля виконавчих механізмів в забрудненому середовищі. Ціна частотного перетворювача вказана з вбудованими герметичними кабельними вводами, вхідним кабелем 1.8 м для підключення електроживлення, а також вихідним кабелем 1 м для підключення до двигуна.
На лицьовій панелі SPLC-NZSV-1R5G2 розміщений РК-дисплей і індикатори. Дія деяких клавіш можна призначати індивідуально через меню, заблокувати.
Входи-виходи контуру управління:
SPLC-NZSV-1R5G2 поддерживает следующие методы управления:
Основные технические параметры:
У нас вы можете купить векторный частотный преобразователь Nietz для асинхронных моторов мощностью до 1,5 кВт SPLC-SPLC-NZSV-1R5G2 с напряжением питания 1ф AC220V с доставкой в любой регион Украины.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В/1 Фаза |
| Вбудований ПЛК | Да |
| Вбудований потенціометр | Немає |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| Вхідна напруга | 1ф 220 В |
| Вихідна частота максимум | 400 Гц |
| ЄМ-фільтр | Немає |
| Інтерфейс RS-485 | Є RS-485 |
| Кількість дискретних входів | 6 DI |
| Кількість і тип аналогових входів | 1 AI: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість і тип аналогових виходів | 2 AO: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість релейних виходів | 2 реле ~250 В 3 А або -30 В 3 А |
| Кількість встановлених швидкостей max | 15 |
| Напруга на виході | 3ф 220 В |
| Номінальна потужність | 1.5 кВт |
| Режим векторного керування без енкодера | Да |
| Режим векторного керування з енкодером | Немає |
| Режим скалярного керування | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Знімна панель | Немає |
| Гальмівний резистор | Немає |
| Потужність кВт | 1,5 кВт |