30 222 ₴
Відправка з 04 червня 2026Скалярний частотний перетворювач Nietz SPLC-NZS-15G4 призначений для управління насосами водопостачання, а також іншими асинхронними двигунами потужністю до 15 кВт при трифазному живленні змінного струму 380 В.
Даний скалярний перетворювач частоти має надійний корпус зі ступенем захисту IP65, який перешкоджає попаданню пилу і струменів води до друкованих платах приладу, що дозволяє встановлювати пристрій безпосередньо біля виконавчих механізмів в забрудненому середовищі. Ціна частотного перетворювача вказана з його комплектацією герметичними кабельними вводами, вхідним кабелем 1.8 м для підключення електроживлення, а також вихідним кабелем 1 м для підключення до двигуна.
На лицьовій панелі SPLC-NZS-15G4 розміщений РК-дисплей і індикатори. Дія деяких клавіш можна призначати індивідуально через меню, заблокувати.
Клемні колодки контуру управління:
Підтримуваний SPLC-NZS-15G4 метод управління:
Основні технічні параметри:
У нас ви можете купити скалярний частотний перетворювач Nietz для асинхронних двигунів потужністю до 15 кВт SPLC-SPLC-NZS-15G4 з напругою живлення 3ф AC380V з доставкою в будь-який регіон України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nietz Electric |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Потужність | 15 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 380 В/3 Фази |
| Вбудований ПЛК | Да |
| Вбудований потенціометр | Немає |
| Вбудований регулятор | ПИД |
| ВхШхГ | 122х188х134 мм |
| Вхідна напруга | 3ф 380 В |
| Вихідна частота максимум | 400 Гц |
| ЄМ-фільтр | Немає |
| Інтерфейс RS-485 | Є RS-485 |
| Кількість дискретних входів | 6 DI |
| Кількість і тип аналогових входів | 1 AI: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість і тип аналогових виходів | 2 AO: 0...20 мА або 0...10 В |
| Кількість релейних виходів | 2 реле ~250 В 3 А або -30 В 3 А |
| Кількість встановлених швидкостей max | 15 |
| Напруга на виході | 3ф 380 В |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Режим векторного керування без енкодера | Немає |
| Режим векторного керування з енкодером | Немає |
| Режим скалярного керування | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Знімна панель | Немає |
| Гальмівний резистор | Немає |
| Потужність кВт | 15 кВт |