Ціну уточнюйте
Двох лінійні двох позиційні нормально закриті клапани серії FP, можуть використовуватися з харчовими і не харчовими рідинами і газами, при тиску до 8 Бар. Котушка поставляється з дротом довжиною 30 см. Клапани даної серії добре зарекомендували себе в зварювальних напівавтоматах.

| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Ширина | 31 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Робоче середовище | Повітря, Газ, Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип електромагнітного клапана | Прямої дії (сідловий) |
| Час спрацьовування клапана | 0.05 сек |
| Діаметр умовного проходу | 1.2 мм |
| Матеріал корпусу клапана | Спеціальний пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Стан | Нове |
| Спосіб дії | НЗ (нормально закритий) |
| Частота | 5 Гц |